Azərbaycan Respublikası Mədəniyyət Nazirliyi

Şəki Regional Mədəniyyət İdarəsi

Region haqqında
Səhiyyə

Şəki

                 Şəki rayonunun səhiyyə müəssisələri haqqında məlumat

                                                     Xəstəxanalar

1. MRX-nın yeni korpusu

S.Mümtaz 2

Əmirov Elçin Abdurahman oğlu

245 11 73

2.Şəki MRX-sının əsas korpusu

M.Rəsulzadə 164

Əmirov Elçin Abdurahman oğlu

244 32 01

3.Şəki Perinatal Mərkəzi

20yanvar küç 1

244 38 73

4.Birləşmiş uşaq x/x

Şəki fəhləsi 4

Qədimov Qabil Yusif oğlu

244 21 38

5.Psixatriya x/x

M.Hacıyev 14

Əsədullayev Akif Fəxrəddin oğlu

245 16 88

6.Ağ ciyər xəstəlikləri x/x

Bağbanlar 4/1

İbrahimxəlilov Laçın Şahid oğlu

244 18 36

                                                    Poliklinikalar

1.MRX-nın poliklinika şöbəsi

M.Rəsulzadə 164

Əliyev Nazim Əli oğlu

244 56 05 

2.M.Poliklinikanın 2 saylı terapiya şöbəsi

M.Rəsulzadə 3

Lətifzadə Maral Nurəhməd qızı

245 14 21

 3.Uşaq poliklinikasının 1saylı pediatriya şöbəsi

M.F.Axundov 3

Hüseynova Ziyafət Pirməmməd qızı

244 24 58 

4.Uşaq xəstəxanasının konsultativ poliklinikası

20 yanvar küç 54

Yusifova Bahar Rəsul qızı

244 25 48 

5.Uşaq poliklinikasının 2saylı pediatriya şöbəsi

M.Rəsulzadə 136

Xəlilova İradə Xeybər qızı

244 76 51 

6.Təcili tibbi yardım stansiyası

M.Rəsulzadə 169

Qədimov Faiq Rasim oğlu

244 28 80 

7.Təcili təxirəsalınmaz tibbi yardım regional məntəqəsi

M.Rəsulzadə 164

İlyaslı Arzu Fərman qızı

244 52 15 

                                         Kənd sahə xəstəxanaları

 1.Turan qəsəbə x/x

Turan qəsəbəsi

Rzayeva Zümrüd Mehdi qızı

24 71 2 67

2.Aşağı Göynük KSX

Aşağı Göynük k.

Rəsulova Sayalı Müseyib qızı

24 96 1 38

 3.Kiçik Dəhnə KSX

Kiçik Dəhnə k.

Hacıyev Ramiz Məmməd oğlu

24 35 1 16 

                                            Kənd həkim məntəqələri

 1.Baş Zəyzid KHM

Baş Zəyzid k.

Hüseynov Ələsgər Bədəl oğlu

24 95 3 01 

2.Baş Layısqı KHM

Baş Layısqı k.

İdrisova Həmayə Məmmədəli qızı

24 93 1 35

 3.Cəfəravabad KHM

Cəfəravabad k.

Musayev Namizəd Mövlan oğlu

24 38 1 71 

4.Bideyiz KHM

Bideyiz k.

İslamov Nərbala Firiddun oğlu

24 74 2 15

 5.Baş Göynük KHM

Baş Göynük k.

Məmmədova Ülkər Yusif qızı

24 92 1 98 

6.Böyük Dəhnə KHM

Böyük Dəhnə k.

Abdullayev Azad Əzzəl oğlu

24 36 1 44

 7.Kiş KHM

Kiş k.

Məcnunova Almaz Məcnun qızı

24 98 1 46 

8.Şəki kənd KHM

Şəki kənd k.

İlqar İsgəndər oğlu

Tel.yoxdur

 9.Qoxmuq KHM

Qoxmuq k.

Məmmədova Mursayə Nüyvər qızı

24 4 78 97

10.Oxud KHM

Oxud k.

İsmayılov Vüqar Nazim oğlu

24 30 1 17 

11.Aşağı Küngüt KHM

Aşağı Küngüt k.

Babayev Hazər Mövlud oğlu

24 91 1 03

 12.İnçə KHM

İnçə k.

Babayev Niyazi Şirin oğlu

24 34 1 16 

13.Orta Zəyzid KHM

Orta Zəyzid k.

Əliyeva Xatirə Əbülfət qızı

24 94 1 18

 14.Cuma KHM

Cuma k.

Loğmanova Həqiqət Abdulxalıq qızı

24 75 2 03 

15.Cəyirli KHM

Cəyirli k.

Məmmədova Hüsniyyə Rahim qızı

24 77 2 27